Filla Emil (Chropyně 1882 - 1953 Praha)
Zátiší na stolku s mandolínou, vínem, sklenicí a podnosem, signováno a datováno uprostřed Emil Filla 31., olej/plátno, 117 x 89 cm, rám (Šm)
Přiložen odborný posudek ak. mal. Zory Grohmanové
28.11.2015 - 14:00
CZK 8.000.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |